APIE MUS

Leonora kuria drabužius daugiau kaip dešimt metų. Savo veiklą dizainerė pradėjo nuo individualių užsakymų ir palaipsniui ėmė kurti kolekcijas. Jos vizija – ryški, savimi pasitikinti moteris, spinduliuojanti elegancija visais metų laikais. Kuriant drabužius dizainerei svarbiausia:

  • Romantikos dvelksmas. Nors šiandien svarbu, kad moterų drabužiai būtų praktiški ir patogūs, romantiškas įvaizdis tebėra mėgstamas ir dažnai siejamas su moteriška apranga. Romantiški drabužiai moterims kuriami didelį dėmesį skiriant detalėms ir audiniams, drabužių fasonui.

  • Laisvės alsavimas. Kada moteris jaučiasi laisvai? Kai dėvėdama drabužius gali apie juos negalvoti. Leonoros sukurta apranga moterims leidžia jaustis patogiai, nevaržomai, bet kartu – gražiai ir elegantiškai. Dizainerei svarbiausia, kad rūbai moterims padėtų išreikšti save. Tik galėdamos rinktis patinkančius drabužius, moterys išties gali jaustis užtikrintai.

  • Spalvų žaismas. Kolekcijos spalvų palete labai plati, bet mums svarbu ne tik drabužio spalva, bet ir jo fasonas, detalės, dermė su kitais rūbais. Renkames margesnius raštus, kuriant kontrastus. Drabužių spalvos ir tekstūros priklauso nuo metų laiko, nors apskritai drabužių modelius Leonora kuria atsižvelgdama į pasaulines mados tendencijas.

  • Elegantiška dermė. Leonoros kuriami moteriški rūbai – sijonai, palaidinės, paltai, suknelės – padeda atskleisti moters žavesį. Skoningi, puošnūs drabužių deriniai pabrėžia moters asmenybę. Elegantiški drabužiai tinka įvairioms progoms, juos galima dėvėti ir kasdien.

Dizainerės drabužių kolekcijos skirtos moterims, vertinančioms išskirtinumą. Drabužiai gaminami nedideliais kiekiais, o moterims, norinčioms ypač išsiskirti, kuriami vienetiniai drabužiai.